Leave Your Message
6539d67poa BOHATÝ
Zkušenosti

HEEALARX INDUSTRY LIMITED

HEEALARX INDUSTRY LIMITED je jedním z profesionálních mezinárodních výrobců invertorových tepelných čerpadel vzduch voda v oblasti vytápění a chlazení domů s finanční kanceláří v Singapuru a výrobní základnou v Guangdong v Číně. Od svého založení v roce 2014 se HEEALARX nadále zaměřuje na vývoj, výrobu a dodávky pokročilých technologií invertorových tepelných čerpadel a produktů tepelných čerpadel při zajišťování vytápění, chlazení a zásobování teplou užitkovou vodou pro domácnosti i pro komerční účely.

Přečtěte si více

Specializace na invertorový vzduch
Výroba vodních tepelných čerpadel

Profesionální výrobce pro vytápění domu chlazení tepelným čerpadlem s invertorovou technologií

CO DĚLÁ HEALARX?

Inteligentní flexibilní výrobceGlobální marketing

HEEALARX INDUSTRY LIMITED, která ve své historii rychle roste, je průkopníkem v odvětví tepelných čerpadel centrálního vytápění domu se svým pravidlem, které porušuje úplné invertorové vytápění domu vzduch-voda tepelné čerpadlo s technologií evi a super nízkou hlučností a buduje vizi nízkouhlíkového a pohodlí domova v poslání poskytovat luxusní řešení vytápění, chlazení a zásobování teplou užitkovou vodou.

 • 6511355 mld
  Vyspělá plně invertorová technologie
 • 6539 cd7qmi
  Včasná poprodejní podpora
 • 6511355 cnp
  Měsíční produktivita 8000+
 • 6511355objetí
  Dvě specializované LABS
6539d74lwh
Referenční instalace po celém světě
V posledních desetiletích HEEALARX INDUSTRY LIMITED aktivně a pozitivně reagovala na tržní trend a požadavky na produkty s nízkými emisemi kartonů a energeticky úsporných tepelných čerpadel pro vytápění domu díky regulaci F Gas je v Evropě v praxi. Díky letům tvrdé práce a velkému úsilí výrobního týmu a inženýrského týmu společnost HEEALARX INDUSTRY LIMITED zavedla automatickou výrobní řadu plně invertorových tepelných čerpadel vzduch-voda R32 a také speciální výrobní linku a testovací laboratoř pro invertor vzduch-voda s propanem R290. vytápění chlazení tepelná čerpadla s měsíční výrobní kapacitou 5000ks za měsíc. Díky integraci flexibilního a inteligentního řízení dodavatelského řetězce, přísnému postupu kontroly kvality v kombinaci s informační technologií mohou výrobní závody HEEALARX zajistit rychlou a včasnou dodávku každé objednávky tepelného čerpadla se svou špičkovou kvalitou.